REKLAMA

Szynobus potrącił mężczyznę. Ranny trafił do szpitala

WIDEŁKA/PODKARPACIE. Kolbuszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku kolejowego, do którego doszło w sobotę w Widełce w powiecie kolbuszowskim. Jadący w stronę Rzeszowa szynobus potrącił mężczyznę. Ranny 49-latek trafił do szpitala.

– Do zdarzenia doszło w sobotę, około godz. 20.30. O wypadku powiadomili pracownicy pociągu, który jechał z Kolbuszowej w kierunku Rzeszowa. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że około 100 metrów przed przystankiem kolejowym w Widełce, pociąg potracił leżącego obok torów człowieka. Ranny mężczyzna z obrażeniami głowy trafił do szpitala. Policjanci ustalili, że to 49-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego – informuje Komenda Powiatowa Policji w Kolbuszowej.

kolbu

Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza. Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia. Jak ustalono, pociągiem podróżowało 11 pasażerów oraz pracownicy – dwóch maszynistów i kierownik. Nikt nie odniósł obrażeń. Obsługa pociągu była trzeźwa. Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia.

Źródło: KPP Kolbuszowa

08-01-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)