REKLAMA

Płonie ośrodek wypoczynkowy w Solinie. Trwa akcja strażaków

SOLINA. Płonie ośrodek wypoczynkowy w Solinie. Trwa akcja strażaków. Na miejsce zostało skierowanych aż siedem zastępów straży pożarnej.

– O godzinie 15.00 otrzymaliśmy informację o pożarze budynku wielofunkcyjnego w ośrodku wypoczynkowym w Solinie. Na miejsce zostały zadysponowane cztery zastępy Państwowej Straży Pożarnej oraz trzy zastępy Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu leskiego. Ze wstępnych informacji wynika, iż miejsce z którego rozprzestrzenił się ogień zostało już zlokalizowane – mówi st. kpt. mgr inż. Marek Wdowin, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Lesku.

Strażacy napotkali na ogromne zadymienie. Ich akcję utrudniają warunki w jakich zlokalizowany jest obiekt. Ze względu na górzysty i lesisty teren oraz niezbyt korzystne warunki atmosferyczne bezpośrednio pod sam ośrodek wypoczynkowy udało się dojechać tylko jednemu zastępowi straży pożarnej, który prowadzi tam obecnie działania.

Z naszych informacji wynika, iż w obiekcie trwały dopiero przygotowywania pod wydarzenia, które mają odbyć się w najbliższych dniach, wobec czego prawdopodobnie nie przebywały tam osoby postronne.

fot. zdjęcie poglądowe, archiwum PSP


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

 

29-11-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)