REKLAMA

Posłanka Żukowska z Lewicy obraża miliony Polaków: „Biedafirmy!”

Posłanka Anna Maria Żukowska z Lewicy umieściła wyjątkowo kontrowersyjny wpis na swoim Twitterze. Oburzył on setki Internautów i wywołał ogromne poruszenie.

Tym razem lewicowa posłanka, Anna Maria Żukowska wypowiedziała się na temat mikroprzedsiębiorstw które, jej zdaniem, są „biedafirmami” i nie przynoszą budżetowi zysków. Wielu Polaków poczuło się dotkniętych ostrymi słowami posłanki, która zdaje się gloryfikować wielkie koncerny, przeważnie o zagranicznym kapitale.

– Obraza uczuć libkowych w @gazeta_wyborcza: Politycy zachęcają Polaków do zakładania własnych firm. Problem w tym, że mikrobiznesy są najmniej wydajnymi podmiotami w gospodarce. W 2020 roku średnia płaca w mikroprzedsiębiorstwach wynosiła 3509 zł brutto, czyli zaledwie 2561 zł na rękę – napisała Żukowska na swoim profilu na Twitterze.

Na reakcję nie trzeba było długo czekać. Wkrótce pojawił się komentarz Internauty, który stwierdził iż państwo powinno „dosrać” więcej podatków przedsiębiorcom. Komentujący wyjaśnił, iż wielu przedsiębiorcom nie opłaca się nikogo zatrudniać, ze względu na skandaliczną politykę państwa.

Żukowska ostro odpowiedziała na komentarz:

– Przeczytał Pan ze zrozumieniem czy nie? Nic tu nie ma o ZUS-ie czy podatkach. Jest o tym, które przedsiębiorstwa generują wzrost gospodarczy i w których są wyższe płace. Gospodarce zwyczajnie opłaca się promocja zatrudnienia w dużych firmach, a nie głaskanie po głowie biedafirm – stwierdziła posłanka na Sejm RP.

ZOBACZ TAKŻE:

Haniebne i bezprawne przepisy segregacji sanitarnej Polaków!

tvPolska

03-01-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)