REKLAMA

Prezydent Rafał Piech OSTRO o C-19: Przestańcie KŁAMAĆ! Eksperci zostaną rozliczeni!

Prezydent Siemianowic Śląskich, Rafał Piech, ostro sprzeciwia się segregacji sanitarnej Polaków i restrykcjom wprowadzanym przez władze. W opublikowanym nagraniu apelował do „ekspertów” od C-19 o zaprzestanie szerzenia kłamstw. „Skończcie manipulować, kłamać i wprowadzać naród polski w błąd” – mówił prezydent Piech.

Prezydent Rafał Piech wykazał absurd sanitarnego reżimu, jaki chcą wprowadzać rządzący. Potępił również apele prezydentów polskich miast i „ekspertów” o to, aby pracodawcy mogli kontrolować, czy ich pracownicy przyjęli preparat. Podkreślił, iż szczypawkowanie populacji wcale nie poprawiło sytuacji państw europejskich.

Tym bardziej, że wiemy doskonale, że Polacy to jest bardzo mądry naród. Widzimy na przykładzie Europy dzisiaj – Francji, Portugalii, Niemiec, Austrii – gdzie tam tak naprawdę ten dobrobyt przyćmił, zaślepił tych ludzi. Oni po prostu szli jak baranki na rzeź, słuchają tylko tak naprawdę rządu, że trzeba przyjąć, trzeba się szczepić. Oni dzisiaj się budzą. Widzą, że są powikłania. Oni dzisiaj widzą, że to wyszczepienie na poziomie 90 proc. jak w Portugalii nie daje nic, bo jest jeszcze gorzej niż było – podkreślał prezydent Siemianowic Śląskich.

– Tych ekspertów, którzy wprowadzają błąd, którzy mają tytuły profesorskie – również te osoby zostaną rozliczone. Ale również na końcu myślę, że będzie rozliczony rząd i te osoby, które chcą wprowadzać tego typu przepisy, które są karygodne i niezgodne z Konstytucją  – powiedział Piech, odnosząc się do projektu ustawy o segregacji sanitarnej Polaków.

Więc bardzo was prosimy o skuteczne działanie, o rozważenie tego, co chcecie zrobić i szanujcie decyzje i wolny wybór wszystkich Polaków – podsumował Piech, prezydent oraz lider ruchu Polska Jest Jedna.

ZOBACZ TAKŻE:

z cyklu: Okiem Polonii! $ZPRYCOWY ABONAMENT! TURBO $ZCZEPIENIE w Niemczech!

06-12-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)