REKLAMA

INTERWENCJA Konfederacji w Ministerstwie Zdrowia! Brak maseczek, Niedzielski się schował!

Posłowie Robert Winnicki oraz Grzegorz Braun z Konfederacji przeprowadzili interwencję poselską w Ministerstwie Zdrowia. Jak się okazało, mimo faktu jej przeprowadzania, politycy nie zostali należycie przyjęci. Konieczne było wzywanie policji.

Posłowie Robert Winnicki oraz Grzegorz Braun przeprowadzili interwencję poselką w siedzibie Ministerstwa Zdrowia. Jak informują posłowie Konfederacji, ich celem było skontrolowanie ministerstwa, które od niemal dwóch lat straszy kontrolami i karami Polaków.

Jak się okazało, samo MZ ma również sporo do ukrycia.

– Skoro resort zdrowia napuszcza sanepid i policję, by kontrolowali przedsiębiorców ws. bezprawnych obostrzeń, my kontrolujemy resort zdrowia! Pracownicy ministerstwa (oczywiście bez maseczki) od początku robili wszystko, by uniemożliwić interwencję naszym posłom Grzegorzowi Braunowi i Robertowi Winnickiemu. Już na wejściu siłą próbowali powstrzymać posła Brauna, naruszając jego nietykalność cielesną i trzeba było wzywać policję, by umożliwiła dalszą interwencję! – opisała zajście Konfederacja.

Zastanawiające jest, iż w Ministerstwie Zdrowia posłom nie udało się uświadczyć szefa resortu, ministra Niedzielskiego. Jak twierdzi Konfederacja, ten skutecznie uniknął konfrontacji z posłami.

– A minister Niedzielski? Schował się przed nami i nie zgodził się nas przyjąć! Wreszcie wyszedł do nas rzecznik MZ Wojciech Andrusiewicz, który nie udzielił nam żadnej informacji, a do tego nakłamał w mediach, że ktokolwiek go zaatakował. Było wręcz odwrotnie – to właśnie funkcjonariusze ministerstwa byli stroną agresywną!

– Zażądaliśmy informacji na temat podstaw naukowych bezprawnych obostrzeń, prawdziwych danych o zakażeniach i zgonach wśród osób zaszczepionych i niezaszczepionych Covid-19 oraz umów z koncernami farmaceutycznymi! Złożyliśmy stosowne pisma w tej sprawie i zgodnie z przepisami informacje muszą zostać udzielone w ciągu 14 dni! – oświadczyła partia na swoim oficjalnym profilu na Facebooku.

tvPolska

13-12-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)