REKLAMA

Grzegorz BRAUN: Ostatnia prosta! Spotkajmy się na GRANICY z NIEMCAMI!

Poseł Grzegorz Braun z Konfederacji patronuje akcji na granicy polsko-niemieckiej. Demonstracja ma zrzeszać ludzi zarówno z Polski, jak i z Niemiec.

Ci, mimo posiadania różnych poglądów politycznych, mają zgromadzić się koło mostu w Słubicach 19 grudnia o godzinie 13:00, aby wyrazić sprzeciw wobec przymusu szczypawkowego oraz poprzeć m.in. obronę granic i wolności obywateli.

– Szczęść Boże. Marta Czech, rzeczniczka prasowa Konfederacji Korony Polskiej, która zaprasza państwa, aby wziąć udział w, prawdopodobnie, ostatniej manifestacji w tym roku. Wspólnej z kolegami i koleżankami zza Odry, zza Nysy, zza zachodniej granicy.

– NIE dla przymusu szczepień, TAK dla obrony granic, TAK dla wolności. Wolności zagrożonej na rozmaite sposoby i w Polsce, i w Niemczech, i jak Europa długa i szeroka – wyjaśniał Braun.

I, jak próbujemy szanowni państwo, i z jednej i z drugiej strony zaznaczać nasze zdanie odrębne o tu, w Warszawie, w Okrąglaku przy Wiejskiej, ale z drugiej strony staramy się szukać rozwiązań i przedstawiać konstruktywne propozycje. Szukamy partnerów do, przynajmniej, wspólnej diagnozy tych problemów, które nas dotykają i niszczą. Zarówno w Polsce, jak i za jej granicami – wskazał poseł Konfederacji.

– I to właśnie jest ta akcja. W imieniu własnym, jak i całego prezydium partii, zapraszam. Wzywam, spotkajmy się na na tej ostatniej akcji w tym roku. Ostatnia prosta! Ostatnia prosta, to będzie właśnie most przez Odrę pod Słubicami – podsumował poseł Grzegorz Braun.

ZOBACZ TAKŻE:

PILNE: Petycja do MINISTERSTWA ZDROWIA przeciwko segregacji sanitarnej!

tvPolska

17-12-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)